Kto sme?

Slovenský výrobca paplónov a vankúšov

Sme Slovenský výrobca paplónov a vankúšov so svojou hlavnou výrobou v Rišňovciach.

Svoju výrobu sme zahájili už v roku 1992 s jedným cieľom: vyrábať kvalitné a udržateľné výrobky pre slovenské domácnosti.

Mnohé z našich produktov poskytujú funkcie a technológie, ktoré len tak nenájdete v bežnej ponuke a to všetko vďaka inovatívnym a patentovaným technológiám, ktoré sme za tých 30 rokov výroby vymysleli.

30 rokov na trhu

Vyrobené na Slovnesku

Kvalitná ručná výroba

Láska k prírode

Udržateľnosť našich produktov

Na rozdiel od mnohých veľkých výrobcov nám záleží na našej planéte, budúcich generáciach a dlhodobej udržateľnosti našich produktov. 

Používaním kvalitných materiálov a precíznej výroby, ktorá podlieha vysokej kontrole kvality zaisťuje to, že naše výrobky tu budú dlho potom ako im skončí 2-ročná záruka.

Materiály použité na výrobu sú šetrné jednak k prírode, ale aj k používateľom našich produktov.

Ohlasy našich zákazníkov

V júni 2021 budeme mať 20. výročie svadby. Takže pred 20 rokmi dostali sme od mojej mamy paplóny VABAL z ovčej vlny ako svadobný dar. Vtedy sme bývali v Rusku, a zobrali sme paplóny zo sebou do Petrohradu. V 2015 sme sa vrátili na Slovensko, aj paplóny s nami. Všetky tieto roky nám výborne slúžili. Ale teraz už majú svoj vek, my už potrebujeme nové. A chceme si kúpiť take iste!
Anna M.
Dobrý deň. Včera sme u Vás kupovali detský vankúšik little Prince. Nakoľko rozhodnutie o zmene vankúša bolo rýchle a chcela som využiť slovenského výrobcu, vyhľadala som si sk firmy a oslovila Vašu firmu ako prvú. Dnes došiel vankúšik a je úžasný. Aj naša malá má z neho obrovskú radosť. Chcela by som sa Vám všetkým touto cestou poďakovať. Komunikácia a poradenstvo bolo super. A dodanie veľmi rýchle. Sme nadmieru spokojní. A určite vždy oslovíme rovno Vás aj pri ďalších nákupoch. Ďakujeme veľmi krásne. A želáme všetkým nádherný deň. A veeeelmi veľa rovnako spokojných zákazníkov. 😊
Eva K.

Naše hodnoty

Kvalita – Vždy sa snažíme produkovať vynikajúce výrobky, ktoré posúvajú kvalitu nahor. Prijímame svoju zodpovednosť, užívajúc si proces riešenia problémov a poskytujeme zákazníkom vždy len efektívne riešenia a pridanú hodnotu.

Inovácia – Inovácia motivuje konať: riskovať, podporovať zvedavosť a nové nápady, učiť sa z chýb a neustále sa snažiť prekonávať očakávania. Prostredníctvom inovácií vytvárame riešenia pre našich zákazníkov a zvyšujeme latku – na našom pracovisku aj v celom našom odvetví.

Konať čestne – Sme čestní, transparentní a zaviazaní robiť to, čo je pre našich zákazníkov a našu spoločnosť najlepšie. Otvorene spolupracujeme pri hľadaní pravdy.

Vytvárať udržateľnosť – Chceme vytvoriť niečo, čo stojí za to vytvoriť, čo vydrží skúšku času. Sme zakotvení v pokore a poháňaní ambíciami.