Obliečky Mako-Jersey Alisa

Výrazné lučné kvety v zelených a modrých tónoch na podklade vo farbe slonovej kosti vnesú do Vašej spálne kúsok prírody. Luxusná obliečka ALISA je ušitá

Čítať viac »

Obliečky Mako-Jersey Rasim

Holubia šedá, jemné fialkové tóny a elegantný zlatý motív prinesú do vašej spálne vznešenú romantickú atmosféru. Nechajte sa rozmaznávať v objatí nevšedného oblečenia RASIM.
Luxusná jerseyová obliečka Rasim splní Vaše sny o dokonalom ložnom prádle.

Čítať viac »

Obliečky Mako-Jersey Kian

Luxusná obliečka Kian v pastelovo – zeleno – mentolovej farbe je zdobená modernými geometrickými vzormi, ktorá vo Vašej spálni bude pôsobiť elegantným a sviežim dojmom.

Čítať viac »

Polyestrové rúno SINTY-LINE

Rúno je vyrobené s polyesterových vlákien do jemnej pavučinky. Toto rúno je vhodné ako výplň na tvorbu plyšových, háčkovaných hračiek ako aj rôznych šitých dekorácii.
Zloženie: 100% polyester
Balenie: PVC obal
Hmotnosť: 0,5 kg, 1 kg, 2 kg

Čítať viac »

PUR tyčinky – drť

PUR tyčinky sú z polyuretánovej peny narezané do tvaru slížikov. Tieto PUR tyčinky sú vhodné ako náplň do tvrdších vankúšov, sedákova, vakov a pelechov pre domácich maznáčikov.
Výrobky plnené týmto materiálom dobre držia svoj tvar a sú pevné.
Zloženie: 100% polyuretánová pena
Balenie: PVC obal
Hmotnosť: 0,5 kg, 1 kg, 2 kg

Čítať viac »

Plachta Jersey Superstretch 90×200 kiwi

Super elastická napínacia plachta, ktorá je kvalitná a výborná pre každý typ matraca. Jedinečné úžitkové vlastnosti dosahuje svojou kombináciu použitého materiálu (95% česaná bavlna + 5% elastan).

Čítať viac »